Wycieczka do Siedlec

5 grudnia uczniowie z klas VI-VIII udali się na wycieczkę do Siedlec pod opieką pani Katarzyny Kowalskiej oraz pani Iwony Oknińskiej. Uczniowie odwiedzili park trampolin JumpOut gdzie mogli wykazać się sprawnością fizyczną oraz wspólnie spożytkować energię. Po godzinie gimnastyki udaliśmy się do kolejnego punktu progrmau jakim było kino. I choć uczniowie byli zmęczeni po akrobacjach to już zapowiedzieli chęć ponownego przyjazdu.

W trakcie filmu "Kraina lodu II" mogliśmy nie tylko poczuć zimową atmosferę, ale również przenieść się w świat magii i czarów. Morał jaki płynął z tego animowanego filmu będzie nam przyświecał w naszym życiu. Warto wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Idą już święta i czekamy na spełniające się marzenia, ale wiemy też, że trzeba im pomagać.