Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia 2019 roku do naszej szkoły  zaprosiliśmy nasze kochane Babcie i Dziadków, żeby uczcić ich święto. Dzieci przygotowywały wiersze i piosenki, aby jak najlepiej wypaść przed dziadkami. Najpierw Pani Dyrektor przywitała wszystkich zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia a później oddała głos naszym uczniom, którzy przygotowywali się pod opieką Pani Agnieszki Guby, Iwony Kondej i Anety Uklei. Po występie wręczyliśmy Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Następnie Pani Dyrektor zaprosiła zaproszonych gości na wspólną herbatę oraz ciasto przygotowane przez nasze mamusie. Ciasta były jak zwykle pyszne. Babciom i Dziadkom bardzo podobało się w naszej szkole. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas znowu za rok.