Zabawa choinkowa

26 stycznia w naszej szkole bawiliśmy się na zabawie choinkowej. Pani dyrektor Halina Kordaś przywitała wszystkich zgromadzonych. Uczniowie z klasy 8 i 7 z pomocą nauczycieli przygotowali przedstawienie pt. „Internet to nie wszystko”, które było współczesną wersją „Kopciuszka”. Jak każda bajka i ta miała morał: Internet to świetna sprawa, ale…najważniejsze w życiu to mieć serce i patrzeć sercem”  na drugą osobę a nie tylko na siebie.  Przedstawienie przeplecione było piosenkami wykonanymi przez dziewczęta z klasy 5 i 8. Dzieci młodsze wykonały „Taniec śnieżynek” i  „Twista” a maluchy przypomniały nam jak ważne w ich życiu są babcie i dziadkowie śpiewając dla nich piosenki. Przybył do nas również Mikołaj z worem prezentów. Był czas na wspólne zdjęcia z Mikołajem, tańce i przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.