ROK SZKOLNY 2014/2015

"MOJA PRZYSZŁOŚĆ"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAKOŃCZONE PROJEKTY

ROK SZKOLNY 2013/2014

WYKAZ ZAJĘĆ PROWADZONYCH W RAMACH PROJEKTU

,,INDYWIDUALIZACJA PROCESU NAUCZANIA I WYCHOWANIA UCZNIÓW KLAS I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH”

w Publicznej Szkole Podstawowej im. M. Kownackiej w Zwoli

w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Rodzaj zajęć

Termin zajęć

Imię i nazwisko osoby

prowadzącej  zajęcia

1

Zajęcia   dla dzieci z trudnościami w czytaniu

pisaniu   – klasa I – II

mgr   Zuzanna Mikulska

2

Zajęcia   dla dzieci z trudnościami w czytaniu

pisaniu   – klasa III

mgr   Agnieszka Guba

3

Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności   matematycznych – klasa I – II

mgr   Zuzanna Mikulska

4

Zajęcia   dla dzieci z trudnościami  w zdobywaniu   umiejętności matematycznych – klasa III

mgr   Bożena Krawczyk

5

Zajęcia dla dzieci z wadami postawy

mgr   Katarzyna Kowalska

6

Zajęcia   rozwijające zainteresowania uczniów ze szczególnym uwzględnieniem nauk   matematyczno – przyrodniczych – klasa III

mgr   Renata Walesiak

mgr Krystyna Wieczorkiewicz

Zajęcia sportowo -wychowawcze

mgr Tomasz Odziemczyk

UCZNIOWIE BIORĄCY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH:

1. Szymon Bytniewski

2. Jakub Bytniewski

3. Wioleta Bytniewska

4. Klaudia Kucharska

5. Kamila Duchna

6. Bartosz Bieńko

7. Bartosz Dobrzyński

8. Damian Dadas

9. Piotr Dadas

10. Karol Stachurski

11. Kamil Żaczek

12. Radosław Smułka

13. Hubert Sęk

14. Jan Różański

15. Hubert Salwa

16. Artur Kajka

KAMILA:  Projekt był bardzo ciekawy. Dzięki niemu nauczyliśmy się współpracować w większej grupie. Gdyby w przyszłości nadarzyła się okazja do powtórzenia takiego działania, myślę, że cała nasza grupa chciałaby wziąć w nim udział.

WIOLETA:  Myślałam, że projekt będzie nudny. Jednak okazał się bardzo ciekawy. Dzięki niemu poszerzyłam swoja wiedzę z języka angielskiego, informatyki, przyrody, matematyki. Wszyscy starali się swoje zadania wykonywać jak najlepiej, dzięki czemu praca szła nam szybko i sprawnie.

ARTUR: Projekt podobał mi się dlatego, że dzięki niemu mogliśmy skorzystać z wyjazdów na narty i basen. Dobrze się wszyscy bawiliśmy.

HUBERT:  Projekt był dla mnie bardzo pouczającym doświadczeniem. Jego realizacja zajęła nam dużo czasu i energii, ale wszyscy uczestnicy twierdzą , że warto było się postarać. Efekty pracy zaskoczyły nas samych i sprawiły nam wiele radości. Dziękujemy.

PIOTREK:  Początkowo myślałem, że wsparcie psychologiczno-pedagogiczne będzie nudne, ale już po następnym spotkaniu zmieniłem zdanie. Z każdym tygodniem podobało mi się coraz bardziej i coraz bardziej się w to wciągałem. Wszystkie zajęcia były moim zdaniem bardzo ciekawe i pouczające. Dowiedziałem się wielu nowych rzeczy. Żałuję tylko jednego – projekt trwał zbyt krótko. Chętnie zgodziłbym się na powtórkę.

RADEK:  Moim zdaniem ten projekt był bardzo fajny i pouczający. Dowiedziałem się nowych rzeczy o sporcie i o sławnych sportowcach oraz olimpijczykach. Wiele wiadomości było dla mnie zupełnie nowych.

KLAUDIA: Uważam, że cały projekt był super.  Poznaliśmy kulturę i obyczaje Anglii, nowe programy komputerowe i ciekawostki przyrodnicze. Dowiedzieliśmy się, jak należy postępować w razie problemów. Wiedzę tę większość z nas z pewnością wykorzysta w dalszym życiu. Szkoda, że projekt trwał tak krótko.

PODSUMOWANIE PROJEKTU: